İSTANBUL İMPLANT DİŞ KLİNİKLERİ

Diş kökünü taklit eder
İmplant Diş Vidası

İmplant uygulaması için iyi bir diş Kliniği bulmak önem taşır. Çünkü yapılacak implantın sadece uygulama aşamasında değil sonrasında da bakım ihtiyacı vardır. İn plan planlama aşamasından itibaren ömür boyu kullanılmak üzere yapılan bir uygulamadır.

Uygulamayı yapan doktorun veya Kliniğin süreklilik göstermesi önemlidir. İleride irtibat kuramayacaksınız kişi veya kurumlara güvenerek implant yaptırdığınız durumda birkaç yıl sonra yaşadığınız olası problemler ile baş başa kalırsınız. Bu nedenle Rastgele yerlerde bu tedavi yaptırılmamalıdır. Diğer taraftan uygulama cerrahi aşamasında kullanılan malzemelerin kaliteli olması onun yanı sıra kalibrasyon işlemlerinin periyodik olarak yapılmış olması başarı için önemlidir.

İmplant diş ve fiyatları 2018-2019 implant ücretleri
İmplant diş ve fiyatları 2018-2019 implant ücretleri

Planlamadan itibaren hatasız Bir yol çizilmesi ve bu doğrultuda Ödün vermeden ilerlenmesi gerekir. Ancak bu şekilde eksik dişler için size hizmet edebilecek implant ve implant üzeri diş protezlerinizi kullanabilirsiniz. İmplant yaptırmadan önce genellikle implant fiyatları sorulur. Oysa implant fiyatı en son araştırılması gereken konudur. Önemli olan Size hangi sebeple, nereye, ne şekilde, kaç tane implant yapılacağı ve bu implant üzerine ne tür bir diş uygulaması planlandığıdır.

Yol haritası doğru bir şekilde çıkarılmadığında yolun sonuna ulaşmak ve başarıyı görmek mümkün değildir. İmplant tedavisinde de durum aynı bu şekil dedir. Tedavi de başarının sırrı doğru planlama doğru uygulama ve doğru bakımdır diyen diş hekimi Sertaç Kızılkaya İstanbul Küçükçekmece Korudent diş Kliniğinde hasta kabul etmektedir.

KORUDENT DİŞ KLİNİĞİ

02125403434

BİLİM DİŞ KLİNİĞİ

02126616979

HOSPİTADENT DİŞ KLİNİĞİ

0212 1234567